BİZİ daha Yakından tanıyın!

Hakkimizda

CVG Hukuk Bürosu olarak butik hizmet anlayışımızla yerel ve yabancı şirketlere ve gerçek kişilere hukuki danışmanlık ve dava takip hizmetlerini geniş bir yelpazede veriyoruz. Ekibimizin farklı konulardaki bilgi birikimi, ortaklarımızın sunulan hizmetlerin her aşamasına başından sonuna kadar gösterdiği yakın ilgi ile kendimizi sadece belirli bir alanda hukuki destek sağlayıp sahneden çekilen bir oyuncu olarak değil; genel anlamıyla her aşamada firmaların yanında olan bir konumda görmekteyiz.
Bir çok sektörde faaliyet gösteren müvekkil portföyümüzdeki firmalara uzmanlaştığımız gayrimenkul hukuku, bilgi teknolojileri, uyuşmazlık çözümü ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra, yanı sıra tüm şirketler için hayati önem taşıyan; iş hukuku, hukuka uygunluk çözümleri, ticaret hukuku gibi alanlarda faaliyet gösteriyoruz.

Amacımız; kişisel verilerin korunması hukuku başta olmak üzere bilgi teknolojileri hukuku, kentsel dönüşüm dahil olmak üzere gayrimenkul hukuku geniş yelpazesindeki mevcut tecrübelerimizi çoğaltarak; bu alanlarda Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarından biri olmaktır.
Yaklaşımımız;

01

HIZLI GERİ DÖNÜŞ

Her zaman müvekkilin ihtiyaçları doğrultusunda taleplerine hızlı dönüş yapılması hedeflenmektedir. Bu noktada kısa cevap olarak 4 saat içinde geri dönüş ve 48 saat içinde detaylı geri dönüş politikamız bulunmakta olup, büromuz avukatları bu prensibe hassasiyet göstermektedir.

02

MEVZUATA UYUM

Büromuzun UYUM birimi tarafından sıkı bir mevzuat takibi yapılarak müvekkillerin konularına göre bilgilendirme yapılması ve bu mevzuata ilişkin olarak UYUM sürecinin yürütülmesi açısından aksiyon planı hazırlanması her zaman yapılmaktadır.

03

DİNAMİZM

Büromuzun ortaklarının alanlarında yetkin olmaları ve dinamik yapıları sebebi ile teknolojiye hemen adapte olarak mevzuat teknoloji birlikteliğini geleceğe taşıma konusunda hedefleri bulunmaktadır. Bu anlayışla beraber dinamik yapı ile beraber hızlı sonuç alma ve büyüme anlayışı ortaya konmaktadır.

04

HESAP VERİLEBİLİRLİK

Büromuz şeffaflık ve hesap verebilme ilkesine sahip olarak öncelikle her aşamada müvekkille ortak çalışmakta ve düzenli raporlar ile öncelikle kendini daha sonra müvekkillere hesap verilebilirlik sağlamak amacındadır. Bu noktada müvekkiller ile tam işbirliği felsefesi ile çalışılmaktadır.

CVG HUKUK EKİBİYLE TANIŞIN

CVG yabancı ve Türk şirket ve gerçek kişilere hukuki danışmanlık ve dava takip hizmetleri vermektedir
WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner