CVG HUKUK&DANIşMANLIK

CVG HUKUK VE DANIŞMANLIĞA HOŞGELDİNİZ

Profesyonel Hukuk VE Danışmanlık Hİzmetlerİ

CVG Hukuk Bürosu, yabancı ve Türk şirket ve gerçek kişilere hukuki danışmanlık ve dava takip hizmetleri vermektedir. İstanbul merkezli büro, her biri alanında uzman avukat ve tecrübeli danışman kadrosuyla hukukun tüm alanlarında hizmet vermektedir.CVG Hukuk Bürosu, danışman kadrosunun 20 yılı aşkın dava, temyiz ve tahkim aşamalarındaki tecrübesinin yanı sıra, iş hukuku, spor hukuku, gayrimenkul hukuku, vergi hukuku, ceza, şirketler ve sözleşmeler hukuku alanlarında ağırlıklı olarak hizmet vermektedir.

01

HIZLI GERİ DÖNÜŞ

Her zaman müvekkilin ihtiyaçları doğrultusunda taleplerine hızlı dönüş yapılması hedeflenmektedir. Bu noktada kısa cevap olarak 4 saat içinde geri dönüş ve 48 saat içinde detaylı geri dönüş politikamız bulunmakta olup, büromuz avukatları bu prensibe hassasiyet göstermektedir.

02

MEVZUATA UYUM

Büromuzun UYUM birimi tarafından sıkı bir mevzuat takibi yapılarak müvekkillerin konularına göre bilgilendirme yapılması ve bu mevzuata ilişkin olarak UYUM sürecinin yürütülmesi açısından aksiyon planı hazırlanması her zaman yapılmaktadır.

03

DİNAMİZM

Büromuzun ortaklarının alanlarında yetkin olmaları ve dinamik yapıları sebebi ile teknolojiye hemen adapte olarak mevzuat teknoloji birlikteliğini geleceğe taşıma konusunda hedefleri bulunmaktadır. Bu anlayışla beraber dinamik yapı ile beraber hızlı sonuç alma ve büyüme anlayışı ortaya konmaktadır.

CVG HUKUK EKİBİYLE TANIŞIN

Volkan Önkibar

Eğitim:

Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Lisans, 2008
University Of Manchester – Financial Law, LLM, 2012

Baro Kaydı:
İstanbul Barosu, 2009

Konuştuğu Diller:
Türkçe, İngilizce

Telefon:+90 535 662 61 06

E-Posta:Volkan.onkibar@cvghukuk.com

İbrahim Can Çayirpare

Eğitim:
İstanbul Ticaret Üniversitesi, Lisans, 2009,
London City University International Investment and Energy Litigation, LLM, 2012

Baro Kaydı:
İstanbul Barosu, 2010

Konuştuğu Diller:
Türkçe, İngilizce

Telefon:+90 532 474 30 35

Bizi daha yakından takip etmek için

WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner